wtorek, 1 lipca 2014

Zapowiedź / Prolog

"CZĘŚĆ III" opowiadania


     Niekończący się strach, lęk, niepokój uniemożliwiający spokojny oddech. Ciemne barwy przyprawiające o zimne dreszcze, przeszywające mnie i moją duszę. 
Czuję jego oddech, wachlujący się na mojej twarzy. Temperatura wartko rośnie w małej przestrzeni z lękiem i strachem. Odpoczywam, opierając głowę o ścianę, wiedząc, że zaraz nie wytrzyma takiego napięcia.
Czuję jego wzrok, którym wwierca się w całą mnie. Zna mnie, mnie i moje największe słabości.
Czuję jego dotyk, delikatny, a zarazem chłodny i mrożący krew w żyłach.Moje ciało całe płonie zarówno w rozkoszy jak i przerażeniu i strachu.


***


Nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Wydarzenia z przeszłości będą skutkować i zapowiadać kłopoty, które wyniknęły z pewnych błędów i luk w naturze. Wszyscy będą zmuszeni ponieść tego konsekwencje. O dawnym spokojnym i codziennym nudnym życiu Nina już dawno zapomniała. Dziewczyna musiała umrzeć za błędy swoich przodków, jednak dzięki swoim najbliższym będzie mogła ponownie wrócić do życia. Jej stan psychiczny nie jest w jak najlepszym stanie, zważywszy na cierpienia, których doznała ostatnimi czasy. Powrót do szkoły nie będzie należał do najlepszych, tym bardziej, że pojawi się w niej Ray, nowy nauczyciel geografii, irytujący i uparty człowiek. Czy znalazł się on zupełnie przypadkiem w szkole do której uczęszcza Nina, czy będzie miał w tym pewien interes? Jej najlepsza przyjaciółka Marta przemienia się w krwiopijcę, czyli jej największego wroga. Czy poradzi sobie jako nowa istota? Dwie miłości, którą wybrać, Nina mocno przywiązała się do Igora, jednak kiedy pozna prawdę, będzie w stanie mu wybaczyć? Robert nie powstrzyma się przed niczym aby zdobyć dziewczynę. Czy Mario i cała rodzina pierwszych będzie żyć w przekonaniu, że Nina umarła, czy wszystko się wyda ? 


***

Obsada bohaterów "Części III"Nina Noey


Igor Grey


Robert Lewandowski

Mario Gotze


Paweł Mikaelson

Kol Mikaelson

Patch Mikaelson


Louis Tomlinson

Ray Lombard

Kornelia Buzolić

Hayden Spark


Marta Sennett

Alicja Noeyi inni ...
Rozdział 29 - 08.07.
Rozdział 30 - 15.07.2 komentarze:

  1. Twój blog został nominowany na Blog Miesiąca na Spisie Fanfiction

    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie się zapowiada. Mam nadzieję, że mój zachwyt tym blogiem będzie trwał. ;) Gorąco pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń