Spam

   Tutaj możecie zachęcić mnie do swoich blogów ;)

Polecam równocześnie:
                                   http://spis1d.blogspot.com/
                                   http://posegregowane.blogspot.com/
                                   http://spis-blogow-1d.blogspot.com/
                                   http://spisfanfiction.blogspot.com/
                                   http://recenzje-opowiadan-one-direction.blogspot.com/
                                   http://katalog-tvd.blogspot.com/
                                   http://blogobranie.blogspot.com/
                                   http://want-cant-must.blogspot.com/
                                   http://youmyeverything-spisfanfiction.blogspot.com/
                                   http://katalog-opowiadan.blogspot.com/

125 komentarzy:

 1. serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://boooniewieszcospotkaciezazakrentem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ZAPRASZAM ! ;>> http://imaginationcalling5.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam
  sport-aktywnosc-lifestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. http://another-story-about-ski-jumping.blogspot.com/

  http://moje-marzenie-na-emirates-stadium.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://za-maly-jest-swiat.blogspot.com/ zapraszam na 21 rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Problemy powinny stanowić dodatek do życia, a nie całe życie"
  Więc jeżeli masz jakiś problem, mały lub duży i nie wiesz jak
  go rozwiązać napisz do nas, a my Ci pomożemy!
  Czasami warto pozwierzać się osobie, która tak na prawdę
  wie o Tobie tylko to co Ty jej opowiesz. Spojrzy na tą sprawę z innej
  perspektywy i nie będzie Cię oceniać :)
  Zapraszam na naszego bloga!
  http://mamy-problemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://nieodkryte-sekrety.blogspot.com/

  Czasy, w których opowieści o duchach są rzadkością. Zanikły horrory. Naukowcy stwierdzili, że zaśmiecanie umysłu czymś co nie istnieje, jest głupotą. A jednak. W Halloween urodziła się Lisa. W wieku pięciu lat, straciła matkę w wypadku. Jej ojciec po tym wszystkim się załamał. Rzucił pracę, zaczął pić. Nigdy nie wychodzi z domu. Lisa znajduje wsparcie w babci, która postanawia zamieszkać z nimi. W szesnaste urodziny dziewczyny, wszystko się zmienia. Od tamtej pory je widzi, rozmawia z nimi. Duchy, które miały być bajką, zostają jej przyjaciółmi. Dzięki nim, idzie dalej przez życie. Ale czy na pewno? Wkrótce spotyka starszego od niej, o dwa lata chłopaka - Luka. Jest w podobnej sytuacji co ona. Lisa nie ufa nieznajomemu. Stara się go unikać. Niedługo po tym, własna matka próbuje ją zabić. Dziewczynie pomaga babcia, która stara się przekonać córkę, aby ta dała spokój. Czy Lisa odkryje tajemnice matki? Czy stanie się taka jak ona? Jaką role w tym wszystkim odegra nowo poznany chłopak?

  OdpowiedzUsuń
 8. „Próbowała odepchnąć jego ramię, dotknąć nie chronionej skóry powyżej rękawicy, uderzyć. Ogólne osłabienie sprawiło jednak, że wzrok się mącił, a ruchy nie były dość szybkie, ani właściwie skoordynowane. Mężczyzna bez większego trudu uwięził oba nadgarstki sigina i szarpnięciem pociągnął w swoją stronę. Krzyknęła, czując, jak poraniony bok szoruje po twardej skale. Z rany znów zaczęła sączyć się krew i pociemniało w oczach. Oprawca odwrócił ją twarzą do ziemi, wykręcił jej ręce do tyłu i przycisnął brutalnie kolanem.” (fragment opowiadania – Grin)

  Piszę fantastykę. Powieści i krótsze opowiadania. Teksty autorskie. Serdecznie zapraszam:

  http://kajjka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam Cię na moje opowiadanie: http://this-is-only-us.blogspot.com/, opowiadanie jest o trójce przyjaciół, tajemniczym bracie głównej bohaterki. Czy Kate zakocha się w Maliku w przyrodnim bracie? Czy może nie oszczędzi sobie uczuć względem Nialla najlepszego przyjaciela, który zrobił krok naprzód. ? Na te pytania, odpowiedzi na blogu. :)

  "Szybko spuściłam głowę na dół, i dotknęłam dłonią warg, zachowałam się jak typowa nastolatka w typowym fanfiction" fragment 6 rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Umarliśmy, powstaliśmy i działamy dalej – najlepsze forum literackie po tej stronie Internetów (skromność to tylko jedna z naszych zalet!) – doborowe towarzystwo, przyjazna atmosfera i pisanie, które wszystkich nas tu łączy! Zapraszamy!

  Lorem-ipsum.ugu.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. http://moglabym-cos-powiedziec.blogspot.com/
  SERDECZNIE ZAPRASZAM!
  Spam, za spam.

  OdpowiedzUsuń
 12. [SPAM]

  Koniec wojny.
  Mroczne czasy się skończyły.
  Ale czy na pewno?
  Kiedy znów wzejdzie słońce?
  Miał być spokój.
  Miało być szczęście.
  Miała być miłość.
  Mrok znów panuje nad nami!
  Bitwa niedługo się rozpocznie.
  Walka dobra i zła.
  Oni są wśród nas.
  Obserwują Cię.
  Wiedzą o Tobie Wszystko?
  Strzeż się!
  Oni zawsze wygrywają!

  http://charlotte-petrova-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. zapraszam na kolejny rozdział z bonusem http://black--is--beauty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

  Zapraszam: ✖ http://other--than--all.blogspot.com ✖

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]

  Życie nastoletniego Erica niespodziewanie się zmienia. Kiedy ostatnio zamykał oczy był jeszcze blisko swojej rodziny. Gdy znów je otwiera nie ma już starego życia. Jego bliscy znikają, a w miejscu rodzinnego miasta znajdują się gruzy. Ci, którzy przeżyli stawiają przed nim wyzwanie i mają nadzieję, że mu podoła. Czy uda się to tak młodemu chłopakowi? Czy odnajdzie swoich bliskich i wszystko wróci do normy?

  http://the-sun-hasnt-die.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. zapraszam na już zakończony :(
  http://w-swieciewyobrazni.blogspot.com/2014/02/epilog.html

  OdpowiedzUsuń
 18. Sam od niepamiętnych czasów jest sierotą. W jej życiu panuje chaos związany z ciągłą walką. Jest Łowczynią, więc jej zadaniem jest zabijanie demonów. Od dziecka towarzyszy jej Śmierć, który przez drobne kłamstewka, zataił przed nią wiele ważnych tajemnic. Ale czego można się spodziewać po kłamcy i oszuście? Czy po tym wszystkim będzie potrafiła wziąć się w garść i spełnić swoją prawdziwą rolę, jakie życie dla niej przygotowało?
  Zapraszam na http://ostatnitaniec.blogspot.com/
  Zapraszam również na blog o dziewczynie, która ma dość nietypowe hobby
  http://smiertelnapasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 20. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 21. Zdecydowanie nie chciała tego pamiętać. Zgięła wypełnioną kartę A4, po czym wrzuciła ją do kominka. Przeszłość to przeszłość. Coś, do czego musiała wrócić. Zakład z ojcem to była najgorsza oraz najbardziej szalona, nieprzemyślana decyzja ze strony Ruby. Jednak honor nie pozwalał jej na niedotrzymanie słowa. Ostatni raz spojrzała na apartament. Mimo iż nie przywiązywała się do miejsc ani do ludzi to lubiła to mieszkanie. Chwyciła jedną, średniej wielkości torbę, a następnie opuściła pomieszczenie.
  Zapraszam serdecznie,
  http://black-or-white-keys-the-piano.blogspot.com/

  Kim jest Alexis? Silną kobietą, którą bardzo trudno złamać, a także wyprowadzić z równowagi. Jak zachowa się, kiedy jej życie obróci się o sto osiemdziesiąt stopni? Kto okaże się przyjacielem? Kto zaufa jej , a komu ona? Czy sprawiedliwość okaże się prawdziwa?
  Prestiż, ceniona i wymarzona praca, luksusowy dom i samochód, pieniądze oraz brak wolności czy życie zgodnie z własnym sumieniem? Co wybierzesz? Alexis wybrała. Jak myślisz pierwszą czy drugą opcję?
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole? Czy pogodzi się ze śmiercią matki? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 23. "The Imperial College of Science, Technology and Medicine jest
  publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie.
  Specjalizuje się w dziedzini nauki, inżyniernii oraz medycyny.
  To właśnie tam od połowy roku szkolnego będą uczęszczać
  Danielle i Cassie, które są dla siebie jak siostry.
  Niall i Harry , chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają
  się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni.
  Danielle i Cassie będą miały poważne problemy.
  Chłopaki namącą w głowie dziewczyn.
  Czy wszystko dobrze się skończy ?"

  http://aslongasyouloveme-fanfiction.blogspot.com/
  /Panda & Cassie :) x

  OdpowiedzUsuń
 24. http://powrotyirozstania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam!
  http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku."

  OdpowiedzUsuń
 26. Opis: "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM] Proszę przeczytaj! :)
  Każde wydarzenie ma gdzieś swój początek. Życie człowieka zaczyna się przy narodzinach – najczęściej w szpitalu. A gdzie zaczyna się historia naszych bohaterek? Zbliża się weekend majowy, Rose dostaje list i razem ze swoja przyjaciółką Leną lecą do Londynu. Dokładnie poznają tam pięciu chłopaków. Czas mija bardzo szybko, nadchodzi czas powrotu, lecz już na wakacjach jedna z nich ponownie tam wraca. Powstają nowe głębokie uczucia, niektóre z tajemnic zostają rozwiązane.
  Co się stanie, gdy jedna z dziewczyn będzie uczestniczyła w wypadku samochodowym? Co się z nią stanie?
  Co łączy Harrego i Rose? Czy ich związek będzie miał wpływ na uczucie dziewczyny do Louisa?
  Czy między Leną a Zaynem pojawi się kiedyś coś więcej? I jaki wpływ będzie miał na to Kuba?
  Czy amnezja może coś zmienić? Czy człowiek może żyć z tym tak jak wcześniej?

  Jeśli szukasz opowiadanie, w którym przeczytasz o wielu zabawnych momentach to dobrze trafiłeś! Zapewniam, że to nie będzie historia, w której bohaterowie już w pierwszym rozdziale będą w sobie szaleńczo zakochani, dla miłości potrzeba trochę czasu.

  Może pierwsze rozdziały nie będą najlepszej jakości, ale muszę przyznać, że to co jest teraz publikowane (Rozdział XXXIII) wygląda o wiele lepiej! Człowiek uczy się na własnych błędach i poprawia to, co jest nie do końca dopracowane.

  Masz ochotę na blog, w którym posty dodawane są systematycznie? Odpowiadają ci rozdziały dodawane w każdy piątek miesiąca? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam!
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  I oczywiście zachęcam do czytanie i komentowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Aktor to uzdolniona osoba, która potrafi wcielić się w każdą postać oraz idealnie odegrać swoją rolę. Czy taką osobą jest Nika Dowell zwana Nikki? Zdecydowanie! Wie o tym każdy, kto mógł oglądać ją podczas spektaklu w teatrze "Red", który niewątpliwie sławę uzyskał dzięki niej. Czy pozostanie tak na zawsze? Czy dobra passa Nikki będzie trwała dalej? Nawet ona o tym nie śniła, choć posiada ogromną wyobraźnię.
  http://give-up-or-fight.blogspot.com/

  To nie tego pragnęła. Chciałam znaleźć się jak najdalej stąd, lecz to możliwe? Przeszłość mi na to nie pozwoli. Mogę walczyć o przyszłość, oddzielić się od przeszłości. Jeszcze raz. Zaryzykuję. Dam szansę, tobie, sobie i nam. Nie poddam się. Niemożliwe - dla nas możliwe, prawda? Czego chcesz? Zmarnować czas? Nie, nie zrobię tego. Znam na pamięć...
  http://cruel-crime.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com
  Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  OdpowiedzUsuń
 31. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat nadprzyrodzonym mocy i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać moją historię?
  Zapraszam: ✖ http://plaster-na-zlo.blogspot.com/ ✖

  OdpowiedzUsuń
 32. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 33. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. SPAM
  Wierzysz w miłość?
  Stwierdzam, że na starcie jesteś już na przegranej pozycji kotek.
  Żeby kłamać trzeba mieć TEN talent.
  http://prawda-klamstwo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Lifeline
  Gabriela Dawson zwana Gabby miała ułożone życie. Pragnęła zostać strażakiem, lecz nie udało się. Spróbowała w innej instytucji. Wiedziała, że skomplikuje sobie życie. Jednak postanowiła zaryzykować. Czy przyjaźń ze strażakami i byłą partnerką przetrwają? Czy pojawi się ktoś na horyzoncie?
  http://good-in-goodbye.blogspot.com/

  Mysterious person
  Nie tego pragnęła. Nie tego chciała. Zrobiła tyle "niemożliwych" rzeczy, które długo będą się ciągnęły za nią. Walka o teraźniejszość. Walka o przyszłość. A co z przeszłość? Ryzyko. Adrenalina. To znane uczucia. A co ze spokojem?
  Nie podda się.
  Nie zapomni.
  Dokończy.
  http://cruel-crime.blogspot.com/

  Loneliness as a couple
  Aktor to uzdolniona osoba, która potrafi wcielić się w każdą postać oraz idealnie odegrać swoją rolę. Czy taką osobą jest Nika Dowell zwana Nikki? Zdecydowanie! Wie o tym każdy, kto mógł oglądać ją podczas spektaklu w teatrze "Red", który niewątpliwie sławę uzyskał dzięki niej. Czy pozostanie tak na zawsze? Czy dobra passa Nikki będzie trwała dalej? Nawet ona o tym nie śniła, choć posiada ogromną wyobraźnię.
  http://give-up-or-fight.blogspot.com/

  Wybierz coś dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem inne osoby.
  Zobacz zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog
  http://most-we-mgle.blogspot.com/


  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 37. "Wspomnienia to odłamki duszy, pokazują, kim jeteśmy w rzeczywistości. Tracąc je, tracimy samych siebie".

  Zapraszam z całego serca na prolog :
  The-future-begins-today.blogspot.com

  Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś wypowiedziała się o nim w kilku słowach :33

  Pozdrawiam,
  Miy ♥

  OdpowiedzUsuń
 38. GRATULUJĘ!
  Twój blog bierze udział w konkursie na Blog Miesiąca!
  spis-blogow-1d.blogspot.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Historia opowiada o dziewczynie, która co jakiś czas przeprowadza się z jednego miasta do drugiego. Tym razem wypadło na Londyn. Nowy dom, nowe znajomości, nowa szkoła. Wiąże się to z pierwszym dniem w budynku szkolnym. Dziewczyna przypadkowo wpada na tajemniczego chłopaka o kawowych tęczówkach.
  - Czy to miłość?
  - Wręcz przeciwnie. To nienawiść.
  Jeżeli chcesz zobaczyć jak potoczą się losy chłopaka i nieco wstydliwej dziewczyny wejdź na mój blog.
  Zapraszam na:
  http://sadness-never-never-hurt-anyone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy wiesz jak to jest być zgwałconym? Dziewczyny mogą mieć fobię do końca życia,mogą nigdy już nie chcieć uprawiać stosunku płciowego,nienawidzą swojego ciała,a wszystko to przez jedną chwilę,przez parę minut męczarni.A co jeśli przeżywasz to codziennie? Od kiedy moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym mój brat molestuje mnie seksualnie,a ja nie mam prawa głosu.Nie mam przyjaciół,oceny nie są zbyt piękne,a na moich nadgarstkach codziennie widnieją nowe krwawe linie.W takim razie co mnie tu jeszcze utrzymuje? Moje sny.W moich snach jest moja mama,zawsze ze mną rozmawia,mówi,że będzie lepiej,wierze jej.Jednak co się stanie,kiedy nienawiść przerodzi się w miłość? Czy to możliwe,żebym pokochała kogoś kto sprawił mi tyle ogromnego bólu? Czy miłość pokona barierę kazirodztwa i stanowczego "nie" wszystkich wokół?

  Zapraszam do mnie na fan-fiction z Louisem Tomlinsonem i Lily Collins w roli głównej.Dopiero zaczynam :) I baaardzo przepraszam za spam. http://incest-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Nie posiadasz buttonu do Internetowego Spisu, a jeśli chcesz zostać dodana do naszego katalogu, musisz go dodać. Masz na to trzy dni, po tym czasie Twoje zgłoszenie zostanie usunięte.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na konkurs blogów z opowiadaniami fan fiction !
  Więcej informacji tutaj :
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Hej u mnie już prolog,mam nadzieję,że wpadniesz :)
  Pozdrawiam gorąco <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ Oczywiście,musiałam ja głupia zapomnieć o linku hahaha ;D

   Usuń
 45. the-black-side-of-darkness.blogspot.com
  danger-zaynmalik.blogspot.com
  riddle-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Wirtualna gazeta to miejsce pojawiających się nieregulowanie artykułów w formie rozmowy dwóch autorek. Piszemy na każdy temat, lubimy wyzwania. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ponadto znajdziecie zakładkę, gdzie możecie opisać swój problem - z chęcią pomożemy. Zapraszamy serdecznie,
  http://wirtualna-gazeta.blogspot.com/
  Lea & J

  OdpowiedzUsuń
 47. Pojawił się już prolog, zapraszam
  http://problem-days.blogspot.com/
  zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=2p0AUj-xrms

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam do siebie!
  http://trouble-niall-horan.blogspot.com/
  Anabell (chora na anoreksję) zostaje zdradzona przez swojego chłopaka zaraz po tym, jak dołącza do gangu, którego członkami są Niall i Harry. Czy to wszystko ma prawo zakończyć się dobrze? A może kłopotów będzie jeszcze więcej?

  OdpowiedzUsuń
 49. Mogę liczyć na twoją opinię?

  Zawsze jest szansa, że wejdziesz, zobaczysz, pokochasz ( mam nadzieję lol )
  youngloovers.blogspot.com
  loovelorn.blogspot.com
  fromyourlust.blogspot.com
  ifindyourlips.blogspot.com
  Nawet jak nie masz teraz ochoty, to kiedyś pewnie będzie ci się nudzić, zerknij, może warto :)

  OdpowiedzUsuń
 50. http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 51. http://2szansa.blogspot.com/
  http://come-and-make-me-feel-alive.blogspot.com/ nowe blogi, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Obiecuję przeczytać wszystkie rozdziały w weekend, gdyż będę miała więcej czasu, a teraz jest go jak na lekarstwo. Tchnęłam jedynie prolog, lecz chciałabym Cię zaprosić na Love Like Jojić i Unconditionally Story . Oba blogi są o graczach BVB. Jakich? Zapraszam na nie :)

  OdpowiedzUsuń
 53. http://firstforbiddenlove.blogspot.com/

  Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...

  OdpowiedzUsuń
 54. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ U mnie już jedyneczka,zapraszam słońce xx

  OdpowiedzUsuń
 55. SPAM
  Wewnątrz mnie odbywa się walka. To walka pomiędzy dwoma wilkami.
  Jeden jest zły. Reprezentuje strach, złość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie sią nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę. I EGO
  Drugi jest dobry. Uosabia radość, zadowolenie, zgodę, pokój, miłość, nadzieję, akceptację, chęć zrozumienia, hojność, prawdę, życzliwość, współczucie. I WIARĘ.
  Taka sama walka odbywa się wewnątrz ciebie. I wewnątrz każdej innej osoby. Który wilk wygra? Ten którego karmisz.

  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Poniżej zostawiam link do swojej podstrony, gdzie znajdziesz wszystkie moje opowiadania z opisem, dzięki czemu sama będziesz mogła wybrać opowiadanie, które przeczytasz.
  Zachęcam gorąco,
  http://podstrona-roznych-barw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Witaj. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z historią Leny i Łukasza, można powiedzieć nawet, że z historią dobra i zła. Dlaczego? Wszystkiego dowiesz się czytając moje opowiadanie.
  http://lena-teo.blogspot.com/
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 58. „Wspomnienia chyba nigdy mnie nie zostawią. Będą mi towarzyszyć aż do śmierci. Chociaż właściwie to już powinnam być martwa. Powinnam dawno nie żyć, przecież umarłam. Jakie to wszystko żałosne. Ja jestem żałosna. Nie potrafię sobie poradzić z przeszłością. Utknęłam pomiędzy nią, a przyszłością. I nie mogę się uwolnić. Już nigdy się nie uwolnię. Na zawsze zostanę w teraźniejszości. Będę żyła biegnącą chwilą, bo za kilka dni może mnie już nie być. A tym, co najbardziej mnie niszczy są wspomnienia i marzenia. Plany na przyszłość, ciągłe rozpamiętywanie przeszłości. Od tego nigdy się nie uwolnię. Myślenie o tym co będzie wcale nie jest łatwe. Wolę myśleć o tym co było. Bo wtedy byłeś ze mną. Każdy dzień był piękny. Nie musiałam przejmować się co będzie później, martwić się o jutro. Więc dlaczego mnie zostawiłeś? Dlaczego już nie prowadzisz mnie za rękę? Teraz nie daje sobie rady, nie widzisz? Nie umiem żyć bez ciebie. Ale wiem, że już nie wrócisz. Nie zdążę cię odzyskać.”

  Nie lubię zbyt wiele zdradzać na początek, wolę jeśli czytelnik sam odkryje historie ;) Zapraszam na: They don't even know you

  OdpowiedzUsuń
 59. Bez zbędnych spojlerów, w wolnej chwili zapraszam na opowiadanie z nutą fantasy, które miejmy nadzieję Cię zaciekawi

  ----> Mroczna Nadzieja <----

  OdpowiedzUsuń
 60. Koperta z wielkim czerownym nadrukiem SPAM!
  Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.
  smoke-whiskey-bar.blogspot.com
  http://www.youtube.com/watch?v=4EEQ2E_4lsI&feature=youtu.be
  Każdy komentarz jest na wagę złota więc baaardzo proszę, o zostawienie opini najlepiej konstruktywnej

  OdpowiedzUsuń
 61. Witaj!

  W imieniu swoim i całej Załogi Ocenialni(www.Shiibuya.blogspot.com) z przyjemnością zapraszam Cię w nasze skromne progi. Chcesz uzyskać obiektywną opinię na temat swojego bloga? Jesteś ciekawy, co możesz poprawić, edytować, ulepszyć? Zastanawiasz się nad jakością Twych postów? Pragniesz, by ktoś zdiagnozował Twoją poprawność? Chcesz rozwijać się i tym samym sprawić, by inni chętniej odwiedzali Twoją stronę?
  Nasi Oceniający pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, zanalizują treść, wyłapią słowne potyczki, przyjrzą się dokładnie Twojemu szablonowi i ramkom, doradzą Ci, jaki napis na belce będzie odpowiedni, postarają się zrozumieć adres i przesłanie bloga. Jesteś na to gotowy? Wspaniale! Nie czekaj i zgłoś się, jesteśmy tu dla Ciebie!

  Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszej Załogi, serdecznie zapraszam do zakładki "Rekrutacja", ponieważ nabór jest aktualnie otwarty.

  PS Przepraszam za spam. Wiem, jak bardzo potrafi on człowieka zirytować, ale myślę, że rozumiesz, iż czasem bez niego nie da się przekazać innym usług Ocenialni. Jeśli uważasz to za stosowne, skasuj komentarz zaraz po przeczytaniu.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 62. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć spawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali.Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna imiłość.

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam na piąty rozdział http://mrocznastronadortmundu.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 65. [SPAM] Gubisz się w gronie blogowych opowiadań? Szukasz czegoś wartego przeczytania? A może sam/a szukasz nowych czytelników? Jeśli tak, to „Sowi Przylądek” jest stworzony dla Ciebie. Rozbudowane kategorie opowiadań zapewnią Ci dobre miejsce w katalogu opowiadań.
  Pozdrawiam, Insane [sowi-przyladek.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 66. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ U mnie już 3 działik, mam nadzieję, że wpadniesz skarbie xx

  OdpowiedzUsuń
 67. http://want-cant-must.blogspot.com/
  polecam

  OdpowiedzUsuń
 68. Chcesz dowiedzieć się na jakim poziomie piszesz swoje opowiadanie? zgłoś się a zrecenzuje je :D http://zaczarowane-recenzje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Powiadają, że czarodzieje posiadają w swoich żyłach boską krew. Najstarsze legendy mówią, że bogowie pragnęli, aby stworzonym przez nich światem rządzili ich potomkowie. Więc zabrali do swojego świata część kobiet i zgwałcili je. Miały być one matkami ich synów, przyszłych ziemskich królów [...]

  W Merdesie nie dzieje się dobrze, lecz ile jest głów, tyle różnych spojrzeń na sytuacje polityczną. Złoyńcy chcieliby obalić rząd królewski, lecz wiedzą, że nie posiadają magicznego rdzenia i te wszelkie próby okazałyby się samobójstwem. A jak patrzą na tą sytuacje lordowie? Czy rzeczywiście są tak bardzo zepsuci?

  http://miasto-merdes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. zwiastuny na blogi : http://dodatkiumoniki.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 71. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ Zapraszam do mnie, na kolejny dział skarbie xx

  OdpowiedzUsuń
 72. Cześć! Chciałam Cię zaprosić do odwiedzenia tego bloga, jeśli tylko cię zaciekawi ;)
  http://replay-fanfiction.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=baMcIq5BRYI
  Thea Haynes ma niezwykłą zdolność, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie zaprzestając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. Do chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny. Po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Thea zdruzgotana postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni.
  Teraz wszystko może się zmienić.
  Pytanie tylko, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?

  OdpowiedzUsuń
 73. Zapraszam na moje blogi i przepraszam za spam :
  - http://mysweetgraphic.blogspot.co.uk/
  - http://oto-moja-historia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 74. Zachęcam do przeczytania mojego bloga. Opowiada o nastolatce, która marzyła o karierze sportowej. Jednak pewnego dnia straciła nogę w wypadku. Może cię to zainteresuje...
  w-pogoni-za-szczesciem-0.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 75. Hejka, zapraszam na moje opowiadanie kiedys0odnajdziemy0siebie.blogspot.com Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 76. Gratuluję! Twój blog został nominowany do konkursu na Blog Miesiąca! :)
  Spis Fanfiction

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Witam! :)
  Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o "Szybkich i wściekłych": http://burza-po-ciszy.blogspot.com/

  ****
  Barcelona Liberia Braga – młoda dziewczyna, którą ojciec zmusił do ślubu z synem bogatego biznesmena, jednak przy pomocy przyjaciółki udaje jej się uciec przed ołtarza.
  Brian O’conner – policjant, który niedawno rozstał się z dziewczyną, jego przyjaciele próbują pomóc mu w wyleczeniu złamanego serca.
  Ona – ukrywa się przed swoim apodyktycznym ojcem, który wrobił ją w nielegalne interesy.
  On – wykonuje zlecone mu przez FBI zadanie...
  Poznają się na Bahamach. Jednak czy ich spotkanie jest przypadkowe? Co ukrywa Brian? Czy Barcelonie uda się uciec przed ojcem i udowodnić swoją niewinność? I najważniejsze pytanie: czy Brian ją kocha?

  Pozdrawiam!
  Pogonistka :)

  OdpowiedzUsuń
 78. "pojedyncza łza spływa po policzku dziewczyny, jednak, to jej nie pomoże. Załamana, usiadła na hotelowym łóżku, wyścielonym poszewką w pastelowych kolorach. Schowała ręce w dłonie, gdy do jej nosa, doszedł zapach dymu. Zaklneła pod nosem, po czym szybkim krokiem wstała..."
  http://dark-years.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ Zapraszam do mnie na kolejny dział skarbie :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Wiedziałam, że wcześniej czy później powrócę do gry. To było kwestią czasu. Oboje zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że kiedyś staniemy naprzeciwko siebie z twarzami uniesionymi do góry. Któreś z nas będzie musiało przegrać. Jednak żadne z nas nie brało tego pod uwagę.
  http://adrenaline-and-risk-my-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. ZAPRASZAM NA PIERWSZE POLSKIE TŁUMACZENIE HAUNT!

  Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Powiadają, że czarodzieje posiadają w swoich żyłach boską krew. Najstarsze legendy mówią, że bogowie pragnęli, aby stworzonym przez nich światem rządzili ich potomkowie. Więc zabrali do swojego świata część kobiet i zgwałcili je. Miały być one matkami ich synów, przyszłych ziemskich królów [...]

  Zapraszam ;)
  http://miasto-merdes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. nowy rozdział
  http://dark-years.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. Normalne życie.
  Normalne problemy.
  Miłość, przyjaźń,
  namiętność, seks,
  brutalność, niechęć,
  przyjemność, strach,
  pomoc.
  To tylko pojedyncze słowa, które opisują życie Claudii. Kim ona jest? A może lepiej zapytać kim nie jest? Z pozoru wiedzie normalne życie, które opiera się na adrenalinie. Czy pozwoli powrócić przeszłości ze zdwojoną siłą? Pokaże swoje prawdziwe oblicze?
  http://kruche-zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. http://burzom.blogspot.com/

  Fanfik dla fanów Realu Madryt, zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 86. Nie mamy nic do straszenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Cześć! U mnie kolejny dział, zapraszam serdecznie http://incest-fanfiction.blogspot.com/
  Liczę na twój komentarz ♥

  OdpowiedzUsuń
 88. wirus-rzeczywistosci.blogspot.com
  Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
  Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.

  OdpowiedzUsuń

 89. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 90. Zapraszam na opowiadanie z Imagine Dragons w tle :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 91. Zapraszam na nowego bloga :)
  http://pilkarsko-siatkarskie-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Wiesz jak to jest, gdy jedna osoba niszczy wszystko, co dotychczas osiągnęłaś? Niszczy twój spokój?
  Ja wiem.
  Ale czy zniszczeniem jest ukazanie nowych perspektyw życia?
  To przez niego, przez niego. Dzięki niemu.
  To Zayn pokazał mi uroki, a raczej możliwości, których dotąd nie znałam.
  On zmienił moje życie.
  Moje życie to piekło, ale piekło, z którego nie chce odchodzić.
  Nie sądziłam, że tyle poświęcę dla człowieka. Nawet takiego, dla którego nie znaczę zbyt dużo.
  To sen.
  Nie chcę się z niego budzić.
  Jestem Marise — studentka, która doświadcza rozkoszy istnienia.
  Jestem Zayn — pisarz z własnym haremem.
  http://willing-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 93. http://dortmunder-junge2.blogspot.com/ zapraszam zostaw po sobie ślad .

  OdpowiedzUsuń
 94. Osiemnastoletnia uczennica prestiżowego liceum w Londynie, nauczycielka gry na fortepianie, dziewczyna o niesamowitej urodzie - Joy Moore. Jej najlepszym przyjacielem jest Niall Horan, który stara się przekonać ją do zmiany trybu życia na bardziej towarzyski. Dziewczyna postanawia zawrzeć internetową znajomość z tajemniczym przyjacielem. Coraz częściej zaczyna pisać z anonimowym chłopakiem, i czuje jakby go znała od dawna. W tym samym czasie Joy ma problemy z fizyką, dlatego zwraca się do swojego nauczyciela o pomoc, a on zgadza się jej pomóc. Dziewczyna popada w głęboki konflikt z pewnym mężczyzną, który wydaje się nie mieć rozwiązania.

  http://love-is-sometimes-danger-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. Kiedyś jednak pamiątka daje o sobie znać.
  Przypadkowo napotykamy swoją pierwszą miłość.
  Nasze spojrzenia się krzyżują wytwarzając niewidzialną cieniutką nić wspomnień, które na nowo krążą w sercach burząc wszystko to, co budowaliśmy przez kawał czasu.

  Czujemy się, jakby to było wczoraj.
  Wszystko wraca ze zdwojoną siłą, a myśl,
  że to co zdążyliśmy doświadczyć bez niej,
  moglibyśmy przeżyć właśnie z nią,
  spędza nam sen z powiek.

  To właśnie wtedy zaczynamy rozumieć, że nasze serce było zarezerwowane od samego początku dla osoby, która nauczyła nas kochać.

  http://booked-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Witam!
  Chciałabym polecić mojego bloga którego prowadzę razem z moją przyjaciółką. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę aby wejść i poczytać :)))
  http://meyers-and-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. Zapraszam na blog z imaginami o One Direction:
  http://one-direction-imaginy-rose-and-angel.blogspot.com/

  Oraz na opowiadanie o Niall'u:

  http://story-with-london.blogspot.com/

  http://just-love-me-chachi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. żeby nie wyjść na jakąś paskudną dziewuchę, która chce się tylko zareklamować, powiem ci że twój blog jest naprawdę ciekawy. szczególnie zainteresował mnie louis i mario na nagłówku. widzę , że to nie kolejne love story tylko jakaś przesycona dramą historia-zawsze na propsie! chętnie zabiorę się za nocne czytanie, ale chciałabym również zaprosić cię na moje nowe opowiadanie.
  narazie dodałam tylko prolog, ale wkrótce pojawi się też rozdział.
  ściskam, xx

  www.withoutmanners.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 99. OBIE HISTORIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ !!!


  ZNAK ZAPYTANIA I (http://nie-dotykaj-mnie.blogspot.com/) to losy bohaterów żyjących w Polsce.
  Miejsce akcji: Polska, Gdańsk.
  Wiele pytań, a żadna z odpowiedzi, która przychodzi do głowy nie jest tą prawidłową. Co musi się stać, aby wszyscy poznali prawdę? Powinni się jej bać? Będą żałować, że nie postąpili inaczej? W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, że chciałbyś/chciałabyś wyjąć Go/Ją ze snu i po prostu przytulić.

  PODPOWIEDZI II (http://hotel-chwil.blogspot.com/) to losy porucznik Claudii Wojciechowskiej.
  Miejsce akcji: Norwegia, Oslo.
  Większość sytuacji, która ma miejsce, dzieje się 'od tak', niezależnie od naszych pragnień. Mimo wszystko nie zwalniamy swojego życia, wręcz przeciwnie: popędzamy je. Nie chcemy stać w miejscu. Nie chcemy być w tyle. Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać lekcję, a niektórzy właśnie po tą lekcję przyjdą do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 100. http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/

  Zapraszam na mój blog z zwiastunami :)

  OdpowiedzUsuń
 101. kochana u mnie pierwszy rozdział, twój blog nadrobię niebawem, jest tego sporo:)
  www.withoutmanners.blogspot.com

  kiss, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 102. Miki jest zwykłą nastolatką z Polski. Jej życie nie jest zbytnio ciekawe, ale oczywiście do momentu. A wszystko zaczęło się czerwcowego wieczora, kiedy Liam Payne dał jej follow na twitterze.
  Zapraszam na mojego bloga: http://pokonac-grawitacje.blogspot.com
  xo

  OdpowiedzUsuń
 103. Amanda jest młodą Francuzką, której kontuzja pokrzyżowała plany dalszej zawodowej kariery sportowej. Rozpoczyna pracę jako fizjoterapeutka w jednym z najlepszych hiszpańskich klubów. Tam poznaje Hugo Vallesa- wschodzącą gwiazdę footballu.
  Zapraszam do opowiadania, które przedstawia zawiłe stosunki rodzinne, piękno oraz ciemną stronę sportu, a także niecodzienną znajomość dwojga ludzi.
  http://love-in-football.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  M.

  OdpowiedzUsuń
 104. [spam]
  http://my-little-dark-graphic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. [spam]
  http://my-little-dark-graphic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 106. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. On - Dostał propozycję. Przyjął ją, lecz później zrozumiał, że był to błąd. Błąd, którego nie mógł już naprawić.
  Ona - Widziała na własne oczy coś, czego nie powinna. Nie wypowiedziała żadnych słów po "tym", aczkolwiek nie musiała. Oboje wiedzieli co by powiedziała.
  Nie było już ratunku. Nie było już powrotu. Teraz liczy się przyszłość. Przyszłość, która jest wielkim znakiem zapytania.
  http://przekonaj-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 109. Życie Wiery chyba nigdy nie było proste. Było szczęśliwe, ale do czasu. Gdy dziewczyna skończyła trzynaście lat, jej świat wywrócił się do góry nogami. Ktoś zamordował jej ukochanego ojca i okrutnie obył się z jego ciałem w taki sposób, że trudno było zidentyfikować zwłoki. Straszne, prawda?
  Rok później jej matka, dla dobra dzieci postanowiła związać się z nowym mężczyzną, mając nadzieję, że tym samym odbuduje poczucie bezpieczeństwa u potomstwa. Jak bardzo się myliła...
  Jednak już szesnastoletnią nastolatkę los nie oszczędza i pewnego dnia, ktoś morduje bliską jej osobę. Najgorsze jest to, że to właśnie ją policja zostaje na miejscu zbrodni umazaną całą we krwi. Nikt nie ma wątpliwości, co do tego kto dokonał tego czynu. Ale czy słusznie?
  Kiedy ta trafia do zakładu poprawczego ginie nadzieja, że uda jej się uratować rodzeństwo spod ręki tyrana i zapobiegnie tragedii. Teraz będzie musiała skupić się na sobie i walczyć o przetrwanie, bo tylko w taki sposób może przeżyć w poprawczaku. Naiwni głupcy, myślący, że poprawczak to zwykły internat bardzo się mylą. To istne piekło, czasami nawet gorsze niż ono samo.
  Czy szesnastolatka jest na tyle silna, by nie poddać się?
  Co jeśli prośba złożona kilka lat temu spełni się i spotka morderce swojego ojca?
  Jak postąpi? Czy zdoła uciec z miejsca, z którego jeszcze nikt nikt nie uciekł i porwie rodzeństwo, bo to jedyny sposób by zapewnić im bezpieczeństwo?
  Będzie potrzebowała pomocy, ale komu może zaufać, skoro każdy jest wrogiem?

  Odwaga to jedyny świadek wiedzący, że się boisz. Ona jako jedyna tej wiedzy nie wykorzysta przeciwko tobie. Czy zdołasz odnaleźć ją w sobie?

  www.swiatprzeciwkonam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 110. Zapraszam :http://jameinbrudermarcoreus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. http://www.wattpad.com/story/22202638-soul-fan-fiction
  "To nie jest historia o bogatej czy biednej dziewczynie, ktora jest przeciętna, spotyka nieznane osoby i wszystko kończy się szczęśliwie. To nie jest bajeczka, którą opowiada się dzieciom na dobranoc. Tego nie da się opisać, bo to jest... życie, które trwa, a ty je omijasz.Poznaj jej historie i przekonaj się, że nie wszystko jest takie jak się wydaje."
  soul-ff.blogspot.com


  Princess-ff.blogspot.com
  https://www.youtube.com/watch?v=f5bi-5TWXsE
  http://www.wattpad.com/72876840-princess-prolog

  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. http://miloscodmienna.blogspot.com/ historia Marco Reusa, Erica Durma i Alice Dark ;) Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 113. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)
  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 114. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 115. Między przyjaźnią a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia w miłość, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, a dotychczasowe relacje wiszą na przysłowiowym włosku mogącym złamać się w każdej chwili.
  Lecz co się dzieje, gdy owy problem dotyczy osób tej samej płci? Czy warto jest zaryzykować tak wiele, by zaspokoić potrzeby niegodziwego serca, które mimo bezskutecznych prób odwrócenia uwagi od obiektu westchnień i tak przezwycięży nad rozumem?
  Larry Stylinson to historia o dwóch najlepszych przyjaciołach, których połączyło nie tylko wspólne marzenie, ale także i podobne charaktery, zainteresowania i pasje. Co się dzieje, gdy jedno z nich uświadamia sobie swoje prawdziwe uczucia względem drugiego?

  http://stylinson-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 117. Interesujesz się siatkówką? Czytasz siatkarskie opowiadania? A może sama je tworzysz?
  Chciałabyś poszerzyć grono czytelników? A może szukasz opowiadań z ulubionym siatkarzem i już masz dosyć skakania od linku do linku?
  Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś tak , to serdecznie zapraszam Cię na Spis Siatkarskich Opowiadań - Siatkarskie puzzle
  Przepraszam za spam i zapraszam do odwiedzenia bloga!
  Pozdrawiam, Jagoda
  (http://siatkarskie-puzzle.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 118. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 119. Cześć!
  Gdy czasu masz mnóstwo, a nudzą Cię duperele, wejdź na Divine Imagination, tam opowiadań masz wiele!
  A poważnie, to chcielibyśmy Cię zaprosić na naszego bloga, gdzie puszczamy wodze wyobraźni i piszemy tylko to, co chcemy.
  U nas znajdziesz wszystko; nie tylko opowiadania o swoich ukochanych idolach, ale także o zwyczajnych ludziach ze zwyczajnymi problemami.
  A może jesteś Potterhead? Zapewniamy, że także znajdziesz coś dla siebie.
  A jeśli masz pomysł na krótkie opowiadanie, które od kilku dni nie daje Ci spokoju, a nie potrafisz sam/a tego zrealizować, to napisz do nas, a my rozpatrzymy Twoją propozycję!
  Zapraszamy! <3
  Divine Imagination

  OdpowiedzUsuń
 120. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 121. Podoba mi się twoje opowiadanie, szkoda, że zostało porzucone...
  Chciałam zaprosić do moich opowiadań, może któreś ci się spodoba.
  wadazagency.blogspot.com
  opowiadanie-demona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 122. To opowiadanie jest świetne, podoba mi się ten styl pisania. Szkoda, że blog został zakończony.
  Zapraszam do moich opowiadań, może któreś się spodoba.
  wadazagency.blogspot.com
  opowiadanie-demona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń